Firma


Historia

1995 – Rozpoczęcie działalności firmy pod nazwą Megaterm Plus, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

1999 – Zakup pierwszej wtryskarki i rozpoczęcie produkcji opakowań styropianowych.

2002 – Firma Megaterm Plus rozpoczęła dostawę części mechanicznych takich jak malowane i obrobione odlewy cynkowe i aluminiowe odlewane ciśnieniowo, części z tworzyw sztucznych wtryskowych, części z mosiądzu i części metalowe do Ohaus Corporation.

2004 – Uruchomiono linie produkcją wag mechanicznych.

2012 – Megaterm Plus została właścicielem linii technologicznej do wykonywania powłok malarskich w Siewierzu.

2016 – Powstanie działu obróbki metalu.

Innowacyjność i Rozwój

Megaterm Plus Sp. z o.o. Prowadzi prace badawcze projektowe i konstrukcyjne na potrzeby własne oraz na zlecenie klientów w oparciu o własną kadrę specjalistów, oraz we współpracy z instytutami badawczymi i naukowcami.

Nagrody i Wyróżnienia

Megaterm Plus Sp. z o.o. Została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu za rok 2005, 2006 i 2016. Otrzymała również certyfikat IMProve European Coordination przyznawany firmom o dużym potencjale innowacyjności oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2015. Ponadto firma została laureatem Diamentów Forebsa 2017.

Nasza Kadra

Megaterm Plus Sp. z o.o. Zatrudnia wysoko wykwalifikowanych inżynierów z dużym doświadczeniem zawodowym w zakresie produkcji i projektowania procesów technologicznych.

Jakość

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych klientów. Zmierzając w wytyczonym kierunku, wprowadziliśmy własny system zapewnienia jakości oraz ISO 9001.

Kooperacja

Megaterm Plus Sp. z o.o. Prowadzi kooperację w zakresie produkcji z wieloma specjalistycznymi zakładami obróbkowymi i odlewniczymi w Polsce, Europie, Azji i Ameryce Płn.

Outsourcing

Megaterm Plus Sp. z o.o. Współpracuje z klientami wykonując na ich zlecenie gotowe wyroby rynkowe zgodnie z wymaganiami technologicznymi, jakościowymi i użytkowymi odbiorców.

Jesteśmy przygotowani do współpracy z klientami wymagającymi osobnych jakościowych audytów branżowych i określonych normami jakościowymi innych państw.