Wybudowanie nowej hali spawalniczej

Chcąc poszerzyć nasze możliwości w zakresie spawania dużych konstrukcji, jak i mniejszych elementów, wybudowaliśmy nową halę spawalniczą o wymiarach 25 m x 14 m, wyposażoną w suwnicę o udźwigu 10 ton oraz w system mobilnych wyciągów spawalniczych.

Rozbudowa przecinarki plazmowo-gazowej

Chcąc sprostać nowym oczekiwaniom naszych obecnych, jak i nowych klientów, postanowiliśmy rozbudować naszą przecinarkę gazowo-plazmową. W rezultacie mamy do dyspozycji stół roboczy o wymiarach 14 × 2 m o zakresie roboczym 12 x 2 m. Dwa portale z zamontowanymi palnikami pozwalają na jednoczesną pracę nad dwoma różnymi zleceniami, co z kolei znacznie przyspiesza ich realizację. Dużym atutem nowej […]

Infolinia w sprawie ofert pracy w Niemczech

W związku z ciągłym zainteresowaniem ofertami pracy na kontraktach w Niemczech uruchomiliśmy specjalny numer telefonu infolinii, pod którym udzielamy informacji o nowych ofertach. tel. 664 351 409 Zapraszamy do kontaktu!

Nowa strona Internetowa

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nasza nową stronę internetową. Zgodnie z aktualnymi standardami strona została wykonana w technologii Responsive Web Design (RWD), co oznacza, że wyświetla się optymalnie na każdym urządzeniu, komputer PC, laptop, tablet czy smartphone. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową!

Back to top